Central Technologies CT622LYF-181K
Número de parte
CT622LYF-181K
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT622LYF-181K.pdf
Product details
1. How to order CT622LYF-181K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT622LYF-181K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT622LYF-181K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CT622LYF-181K.
Material-Core - - - - -
Inductance 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 58Ohm 58Ohm 58Ohm 58Ohm 58Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 2.8MHz 2.8MHz 2.8MHz 2.8MHz 2.8MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C