Central Technologies CT622LYF-101M
Número de parte
CT622LYF-101M
Fabricante
Central Technologies
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT622LYF-101M.pdf
Descripción
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CT622LYF-101M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT622LYF-101M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT622LYF-101M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CT622LYF-101M.
Package/Case - - - - -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ct622lyf ct622lyf ct622lyf ct622lyf ct622lyf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 280mOhm 280mOhm 280mOhm 280mOhm 280mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 3.7MHz 3.7MHz 3.7MHz 3.7MHz 3.7MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C