Central Technologies CT262LYF-392J
Número de parte
CT262LYF-392J
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT262LYF-392J.pdf
Product details
1. How to order CT262LYF-392J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT262LYF-392J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT262LYF-392J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CT262LYF-392J.
Material-Core - - - - -
Inductance 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 30Ohm 30Ohm 30Ohm 30Ohm 30Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 900kHz 900kHz 900kHz 900kHz 900kHz