Central Technologies CT262LYF-182K
Número de parte
CT262LYF-182K
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT262LYF-182K.pdf
Product details
1. How to order CT262LYF-182K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT262LYF-182K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT262LYF-182K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CT262LYF-182K.
Material-Core - - - - -
Inductance 1.8 mH 1.8 mH 1.8 mH 1.8 mH 1.8 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 12Ohm 12Ohm 12Ohm 12Ohm 12Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 1.6MHz 1.6MHz 1.6MHz 1.6MHz 1.6MHz