Central Technologies CT262LYF-181J
Número de parte
CT262LYF-181J
Fabricante
Central Technologies
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT262LYF-181J.pdf
Descripción
RAD LEADED FIXED INDUCTOR LOW PR
Product details
1. How to order CT262LYF-181J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT262LYF-181J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT262LYF-181J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CT262LYF-181J.
Package/Case - - - - -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ct262lyf ct262lyf ct262lyf ct262lyf ct262lyf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 3Ohm 3Ohm 3Ohm 3Ohm 3Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 4.7MHz 4.7MHz 4.7MHz 4.7MHz 4.7MHz