Central Technologies CT181LYF-563K
Número de parte
CT181LYF-563K
Fabricante
Central Technologies
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT181LYF-563K.pdf
Descripción
RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
Product details
1. How to order CT181LYF-563K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT181LYF-563K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT181LYF-563K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CT181LYF-563K.
Package/Case - - - - -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ct181lyf ct181lyf ct181lyf ct181lyf ct181lyf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 56 mH 56 mH 56 mH 56 mH 56 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 58Ohm 58Ohm 58Ohm 58Ohm 58Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 120kHz 120kHz 120kHz 120kHz 120kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 125°C -20°C ~ 125°C -20°C ~ 125°C -20°C ~ 125°C -20°C ~ 125°C