CS23-01P100-03-1X.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Technology | - | - | - | - | - |
| Type | General Purpose | General Purpose | General Purpose | General Purpose | General Purpose |
| FrequencyRange | 1 kHz ~ 20 kHz | 1 kHz ~ 20 kHz | 1 kHz ~ 20 kHz | 1 kHz ~ 20 kHz | 1 kHz ~ 20 kHz |
| Frequency-SelfResonant | 1kHz | 1kHz | 1kHz | 1kHz | 1kHz |
| Impedance | 8 Ohms | 8 Ohms | 8 Ohms | 8 Ohms | 8 Ohms |
| Efficiency-dBA | 103.00 | 103.00 | 103.00 | 103.00 | 103.00 |
| Efficiency-Testing | 1.5W/100mm | 1.5W/100mm | 1.5W/100mm | 1.5W/100mm | 1.5W/100mm |
| Power-Rated | 1.5 W | 1.5 W | 1.5 W | 1.5 W | 1.5 W |
| Power-Max | 1.7 W | 1.7 W | 1.7 W | 1.7 W | 1.7 W |
| PortLocation | Top | Top | Top | Top | Top |
| Shape | Rectangular | Rectangular | Rectangular | Rectangular | Rectangular |
| Material-Magnet | Nd-Fe-B | Nd-Fe-B | Nd-Fe-B | Nd-Fe-B | Nd-Fe-B |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Termination | Solder Pads | Solder Pads | Solder Pads | Solder Pads | Solder Pads |
| Size/Dimension | 0.906 L x 0.433 W (23.00mm x 11.00mm) | 0.906 L x 0.433 W (23.00mm x 11.00mm) | 0.906 L x 0.433 W (23.00mm x 11.00mm) | 0.906 L x 0.433 W (23.00mm x 11.00mm) | 0.906 L x 0.433 W (23.00mm x 11.00mm) |