Vishay Dale CRA06P04313K0JTA
Número de parte
CRA06P04313K0JTA
Fabricante
Vishay Dale
Categoría:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Paquete
0606, Concave
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CRA06P04313K0JTA.pdf
Descripción
RES ARRAY 2 RES 13K OHM 0606
Product details
1. How to order CRA06P04313K0JTA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CRA06P04313K0JTA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRA06P04313K0JTA?
Fabricante Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case 0606, Concave 0606, Concave 0606, Concave 0606, Concave 0606, Concave
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CRA06 CRA06 CRA06 CRA06 CRA06
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 13k 13k 13k 13k 13k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 2 2 2 2 2
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 4 4 4 4 4
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm) 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm) 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm) 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm) 0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm)