CP854345H.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CP854345H.
| Imagen |
| Fabricante | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | CP85H, arcTEC | CP85H, arcTEC | CP85H, arcTEC | CP85H, arcTEC | CP85H, arcTEC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Size/Dimension | Square - 40.00mm L x 40.00mm W | Square - 40.00mm L x 40.00mm W | Square - 40.00mm L x 40.00mm W | Square - 40.00mm L x 40.00mm W | Square - 40.00mm L x 40.00mm W |
| Qmax@Th | 77.1W @ 27°C | 77.1W @ 27°C | 77.1W @ 27°C | 77.1W @ 27°C | 77.1W @ 27°C |
| DeltaTmax@Th | 70°C @ 27°C | 70°C @ 27°C | 70°C @ 27°C | 70°C @ 27°C | 70°C @ 27°C |
| Height | 3.45mm | 3.45mm | 3.45mm | 3.45mm | 3.45mm |
| NumberofStages | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Current-Max | 8.5 A | 8.5 A | 8.5 A | 8.5 A | 8.5 A |
| Voltage-Max | 15.7 V | 15.7 V | 15.7 V | 15.7 V | 15.7 V |
| Resistance | 1.5 Ohms | 1.5 Ohms | 1.5 Ohms | 1.5 Ohms | 1.5 Ohms |
| OperatingTemperature | 80°C | 80°C | 80°C | 80°C | 80°C |