CMX309FLC12.288MT.pdf
| Imagen |
| Package/Case | 4-SOJ, 5.08mm pitch | 4-SOJ, 5.08mm pitch | 4-SOJ, 5.08mm pitch | 4-SOJ, 5.08mm pitch | 4-SOJ, 5.08mm pitch |
| Series | CMX-309 | CMX-309 | CMX-309 | CMX-309 | CMX-309 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 12.288 MHz | 12.288 MHz | 12.288 MHz | 12.288 MHz | 12.288 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | CMOS, TTL | CMOS, TTL | CMOS, TTL | CMOS, TTL | CMOS, TTL |
| Voltage-Supply | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| FrequencyStability | ±100ppm | ±100ppm | ±100ppm | ±100ppm | ±100ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 23mA | 23mA | 23mA | 23mA | 23mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.547 L x 0.341 W (13.90mm x 8.65mm) | 0.547 L x 0.341 W (13.90mm x 8.65mm) | 0.547 L x 0.341 W (13.90mm x 8.65mm) | 0.547 L x 0.341 W (13.90mm x 8.65mm) | 0.547 L x 0.341 W (13.90mm x 8.65mm) |