Taiyo Yuden CKP2012E2R2M-T
Número de parte
CKP2012E2R2M-T
Fabricante
Taiyo Yuden
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
0805 (2012 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CKP2012E2R2M-T.pdf
Descripción
FIXED IND 2.2UH 1.3A 160MOHM SMD
Product details
1. How to order CKP2012E2R2M-T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CKP2012E2R2M-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CKP2012E2R2M-T?
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CK, P Type CK, P Type CK, P Type CK, P Type CK, P Type
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.3 A 1.3 A 1.3 A 1.3 A 1.3 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz