ITT Cannon, LLC CIR06A-40A-60S-F80-T96
Número de parte
CIR06A-40A-60S-F80-T96
Fabricante
ITT Cannon, LLC
Categoría:
Rundsteckverbinder
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CIR06A-40A-60S-F80-T96.pdf
Descripción
CONN PLUG FMALE 60POS GOLD CRIMP
Product details
1. How to order CIR06A-40A-60S-F80-T96 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CIR06A-40A-60S-F80-T96 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CIR06A-40A-60S-F80-T96?
Fabricante ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CIR CIR CIR CIR CIR
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 60 60 60 60 60
Shell Size - Insert 40-A60 40-A60 40-A60 40-A60 40-A60
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item26 Black Anodized Black Anodized Black Anodized Black Anodized Black Anodized
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Black Black Black Black Black
Item29 - - - - -
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 13A 13A 13A 13A 13A
Item34 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC