CFM-7025B-240-394.pdf
| Imagen |
| Fabricante | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | CFM-70B | CFM-70B | CFM-70B | CFM-70B | CFM-70B |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC |
| Size/Dimension | Square - 70mm L x 70mm H | Square - 70mm L x 70mm H | Square - 70mm L x 70mm H | Square - 70mm L x 70mm H | Square - 70mm L x 70mm H |
| Width | 25.20mm | 25.20mm | 25.20mm | 25.20mm | 25.20mm |
| StaticPressure | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | 0.220 in H2O (54.8 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Features | Auto Restart | Auto Restart | Auto Restart | Auto Restart | Auto Restart |
| Noise | 37.1dB(A) | 37.1dB(A) | 37.1dB(A) | 37.1dB(A) | 37.1dB(A) |
| Power(Watts) | 3.36 W | 3.36 W | 3.36 W | 3.36 W | 3.36 W |