CUI Devices CFM-4020V-160-210-20
Número de parte
CFM-4020V-160-210-20
Fabricante
CUI Devices
Categoría:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CFM-4020V-160-210-20.pdf
Descripción
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Product details
1. How to order CFM-4020V-160-210-20 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CFM-4020V-160-210-20 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CFM-4020V-160-210-20?
Fabricante CUI Devices CUI Devices CUI Devices CUI Devices CUI Devices
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series CFM-40V CFM-40V CFM-40V CFM-40V CFM-40V
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H
Width 20.00mm 20.00mm 20.00mm 20.00mm 20.00mm
StaticPressure 0.170 in H2O (42.3 Pa) 0.170 in H2O (42.3 Pa) 0.170 in H2O (42.3 Pa) 0.170 in H2O (42.3 Pa) 0.170 in H2O (42.3 Pa)
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 21.0dB(A) 21.0dB(A) 21.0dB(A) 21.0dB(A) 21.0dB(A)
Power(Watts) 650 mW 650 mW 650 mW 650 mW 650 mW