Sensata-Airpax CEG6-1-53-10.0-01-V
Número de parte
CEG6-1-53-10.0-01-V
Fabricante
Sensata-Airpax
Categoría:
Leistungsschalter
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CEG6-1-53-10.0-01-V.pdf
Descripción
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 10A
Product details
1. How to order CEG6-1-53-10.0-01-V on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CEG6-1-53-10.0-01-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CEG6-1-53-10.0-01-V?
Fabricante Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CEG CEG CEG CEG CEG
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 10A 10A 10A 10A 10A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V