CBC3225T102MR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CBC3225T102MR.
| Imagen |
| Fabricante | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | CB, C Type | CB, C Type | CB, C Type | CB, C Type | CB, C Type |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 1 mH | 1 mH | 1 mH | 1 mH | 1 mH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 100 mA | 100 mA | 100 mA | 100 mA | 100 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 16.9Ohm Max | 16.9Ohm Max | 16.9Ohm Max | 16.9Ohm Max | 16.9Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 1.6MHz | 1.6MHz | 1.6MHz | 1.6MHz | 1.6MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |