CB10MV103KE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CB10MV103KE.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CB10, Citec | CB10, Citec | CB10, Citec | CB10, Citec | CB10, Citec |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 10 kOhms | 10 kOhms | 10 kOhms | 10 kOhms | 10 kOhms |
| Power(Watts) | 0.15W | 0.15W | 0.15W | 0.15W | 0.15W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±500ppm/°C | ±500ppm/°C | ±500ppm/°C | ±500ppm/°C | ±500ppm/°C |