CA32C2004IMT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA32C2004IMT.
| Frequency | 20 MHz | 20 MHz | 20 MHz | 20 MHz | 20 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL |
| Voltage-Supply | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 40mA | 40mA | 40mA | 40mA | 40mA |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |