Chilisin Electronics BPSD00050432331K00
Número de parte
BPSD00050432331K00
Fabricante
Chilisin Electronics
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BPSD00050432331K00.pdf
Descripción
INDUCTOR POWER
Product details
1. How to order BPSD00050432331K00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BPSD00050432331K00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSD00050432331K00?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series BPSD BPSD BPSD BPSD BPSD
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 210mA 210mA 210mA 210mA 210mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 5.85Ohm Max 5.85Ohm Max 5.85Ohm Max 5.85Ohm Max 5.85Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz