BMC2EY0052AN.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BMC2EY0052AN.
| Imagen |
| Series | BMC | BMC | BMC | BMC | BMC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 52 Ohms @ 100 MHz | 52 Ohms @ 100 MHz | 52 Ohms @ 100 MHz | 52 Ohms @ 100 MHz | 52 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA |
| DCResistance(DCR)(Max) | 300mOhm | 300mOhm | 300mOhm | 300mOhm | 300mOhm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |