BMC2CY0100AN.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BMC2CY0100AN.
| Imagen |
| Series | BMC | BMC | BMC | BMC | BMC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 100 Ohms @ 100 MHz | 100 Ohms @ 100 MHz | 100 Ohms @ 100 MHz | 100 Ohms @ 100 MHz | 100 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | 450mA | 450mA | 450mA | 450mA | 450mA |
| DCResistance(DCR)(Max) | 200mOhm | 200mOhm | 200mOhm | 200mOhm | 200mOhm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) | 0.051 (1.30mm) |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |