BMC1EY0010AN.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BMC1EY0010AN.
| Imagen |
| Series | BMC | BMC | BMC | BMC | BMC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 10 Ohms @ 100 MHz | 10 Ohms @ 100 MHz | 10 Ohms @ 100 MHz | 10 Ohms @ 100 MHz | 10 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA |
| DCResistance(DCR)(Max) | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) |
| Size/Dimension | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) |