BLM21BD471SH1D.pdf
| Imagen |
| Series | EMIFIL®, BLM21 | EMIFIL®, BLM21 | EMIFIL®, BLM21 | EMIFIL®, BLM21 | EMIFIL®, BLM21 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 470 Ohms @ 100 MHz | 470 Ohms @ 100 MHz | 470 Ohms @ 100 MHz | 470 Ohms @ 100 MHz | 470 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | - | - | - | - | - |
| DCResistance(DCR)(Max) | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | 0.041 (1.05mm) | 0.041 (1.05mm) | 0.041 (1.05mm) | 0.041 (1.05mm) | 0.041 (1.05mm) |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |