BLM15HD601SH1D.pdf
| Imagen |
| Series | EMIFIL®, BLM15 | EMIFIL®, BLM15 | EMIFIL®, BLM15 | EMIFIL®, BLM15 | EMIFIL®, BLM15 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 600 Ohms @ 100 MHz | 600 Ohms @ 100 MHz | 600 Ohms @ 100 MHz | 600 Ohms @ 100 MHz | 600 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA |
| DCResistance(DCR)(Max) | 850mOhm | 850mOhm | 850mOhm | 850mOhm | 850mOhm |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | 0.022 (0.55mm) | 0.022 (0.55mm) | 0.022 (0.55mm) | 0.022 (0.55mm) | 0.022 (0.55mm) |
| Size/Dimension | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) | 0.039 L x 0.022 W (1.00mm x 0.55mm) |