Cornell Dubilier Electronics (CDE) BLH256K701B094
Número de parte
BLH256K701B094
Fabricante
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Categoría:
Folienkondensatoren
Paquete
Radial - 4 Leads
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BLH256K701B094.pdf
Descripción
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
Product details
1. How to order BLH256K701B094 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BLH256K701B094 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BLH256K701B094?
Package/Case Radial - 4 Leads Radial - 4 Leads Radial - 4 Leads Radial - 4 Leads Radial - 4 Leads
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series BLH BLH BLH BLH BLH
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 25 µF 25 µF 25 µF 25 µF 25 µF
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
VoltageRating-AC - - - - -
VoltageRating-DC 700V 700V 700V 700V 700V
ESR(EquivalentSeriesResistance) 6 mOhms 6 mOhms 6 mOhms 6 mOhms 6 mOhms
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.673 L x 0.945 W (42.50mm x 24.00mm) 1.673 L x 0.945 W (42.50mm x 24.00mm) 1.673 L x 0.945 W (42.50mm x 24.00mm) 1.673 L x 0.945 W (42.50mm x 24.00mm) 1.673 L x 0.945 W (42.50mm x 24.00mm)
Height-Seated(Max) 1.732 (44.00mm) 1.732 (44.00mm) 1.732 (44.00mm) 1.732 (44.00mm) 1.732 (44.00mm)
Termination PC Pins PC Pins PC Pins PC Pins PC Pins
LeadSpacing 1.476 (37.50mm) 1.476 (37.50mm) 1.476 (37.50mm) 1.476 (37.50mm) 1.476 (37.50mm)