B1443GD37.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of B1443GD37.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RFFamily/Standard | - | - | - | - | - |
| FrequencyGroup | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) |
| Frequency(Center/Band) | 159MHz | 159MHz | 159MHz | 159MHz | 159MHz |
| FrequencyRange | 144MHz ~ 174MHz | 144MHz ~ 174MHz | 144MHz ~ 174MHz | 144MHz ~ 174MHz | 144MHz ~ 174MHz |
| AntennaType | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight |
| NumberofBands | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| VSWR | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| ReturnLoss | - | - | - | - | - |
| Gain | 3dBi | 3dBi | 3dBi | 3dBi | 3dBi |
| Power-Max | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W |