Chilisin Electronics AWVH002016102R2TH1
Número de parte
AWVH002016102R2TH1
Fabricante
Chilisin Electronics
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
0806 (2016 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AWVH002016102R2TH1.pdf
Descripción
INDUCTOR POWER
Product details
1. How to order AWVH002016102R2TH1 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AWVH002016102R2TH1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AWVH002016102R2TH1?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AWVH AWVH AWVH AWVH AWVH
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 970 mA 970 mA 970 mA 970 mA 970 mA
Current-Saturation(Isat) 1.2A 1.2A 1.2A 1.2A 1.2A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 205mOhm 205mOhm 205mOhm 205mOhm 205mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz