AT-K-26-10-B/1000.pdf
| Imagen |
| Packaging | Reel | Reel | Reel | Reel | Reel |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Straight | Straight | Straight | Straight | Straight |
| NumberofConductors | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Length-CoilRetracted | - | - | - | - | - |
| Length-CoilExtended | - | - | - | - | - |
| Length | 1000' (304.80m) | 1000' (304.80m) | 1000' (304.80m) | 1000' (304.80m) | 1000' (304.80m) |
| JacketColor | Black | Black | Black | Black | Black |
| WireGauge | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG |
| ConductorStrand | 7/0.0063 | 7/0.0063 | 7/0.0063 | 7/0.0063 | 7/0.0063 |
| CableWidth | 0.425 (10.80mm) | 0.425 (10.80mm) | 0.425 (10.80mm) | 0.425 (10.80mm) | 0.425 (10.80mm) |
| CableHeight | 0.097 (2.46mm) | 0.097 (2.46mm) | 0.097 (2.46mm) | 0.097 (2.46mm) | 0.097 (2.46mm) |