AQB2A1-T7/14VDC.pdf
| Imagen |
| Package/Case | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | AQ-B | AQ-B | AQ-B | AQ-B | AQ-B |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| OutputType | AC | AC | AC | AC | AC |
| Voltage-Input | 7 ~ 14VDC | 7 ~ 14VDC | 7 ~ 14VDC | 7 ~ 14VDC | 7 ~ 14VDC |
| Voltage-Load | 75 V ~ 125 V | 75 V ~ 125 V | 75 V ~ 125 V | 75 V ~ 125 V | 75 V ~ 125 V |
| LoadCurrent | 2 A | 2 A | 2 A | 2 A | 2 A |