AQB1A2-T18/30VDC.pdf
| Imagen |
| Package/Case | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | AQ-B | AQ-B | AQ-B | AQ-B | AQ-B |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| OutputType | AC | AC | AC | AC | AC |
| Voltage-Input | 18 ~ 30VDC | 18 ~ 30VDC | 18 ~ 30VDC | 18 ~ 30VDC | 18 ~ 30VDC |
| Voltage-Load | 75 V ~ 250 V | 75 V ~ 250 V | 75 V ~ 250 V | 75 V ~ 250 V | 75 V ~ 250 V |
| LoadCurrent | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |