APS12400LLHALX-1H1A.pdf
| Technology | Hall Effect | Hall Effect | Hall Effect | Hall Effect | Hall Effect |
| TestCondition | -40°C ~ 150°C | -40°C ~ 150°C | -40°C ~ 150°C | -40°C ~ 150°C | -40°C ~ 150°C |
| Voltage-Supply | 3V ~ 24V | 3V ~ 24V | 3V ~ 24V | 3V ~ 24V | 3V ~ 24V |
| Current-Supply(Max) | 17mA | 17mA | 17mA | 17mA | 17mA |