AMPDADH-A13T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AMPDADH-A13T.
| Imagen |
| Fabricante | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Series | AMPD | AMPD | AMPD | AMPD | AMPD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | MEMS | MEMS | MEMS | MEMS | MEMS |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency-Output2 | - | - | - | - | - |
| Frequency-Output3 | - | - | - | - | - |
| Frequency-Output4 | - | - | - | - | - |
| Function | - | - | - | - | - |
| Output | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS |
| Voltage-Supply | 1.71V ~ 3.63V | 1.71V ~ 3.63V | 1.71V ~ 3.63V | 1.71V ~ 3.63V | 1.71V ~ 3.63V |
| FrequencyStability | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Current-Supply(Max) | 1.3mA (Typ) | 1.3mA (Typ) | 1.3mA (Typ) | 1.3mA (Typ) | 1.3mA (Typ) |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) |