Anatech Electronics Inc. AM1575B510
Número de parte
AM1575B510
Fabricante
Anatech Electronics Inc.
Categoría:
HF-Filter
Paquete
Monoblock, 2 PC Pad
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AM1575B510.pdf
Descripción
1564.4 - 1585.4 MHZ CERAMIC BAND
Product details
1. How to order AM1575B510 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AM1575B510 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AM1575B510?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM1575B510.
7.How to contact us to get technical supports, such as AM1575B510 pin diagram, AM1575B510 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 1.575GHz Center 1.575GHz Center 1.575GHz Center 1.575GHz Center 1.575GHz Center
Bandwidth 21MHz 21MHz 21MHz 21MHz 21MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple 1dB 1dB 1dB 1dB 1dB
InsertionLoss 1.8dB 1.8dB 1.8dB 1.8dB 1.8dB
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.463 L x 0.297 W (11.75mm x 7.55mm) 0.463 L x 0.297 W (11.75mm x 7.55mm) 0.463 L x 0.297 W (11.75mm x 7.55mm) 0.463 L x 0.297 W (11.75mm x 7.55mm) 0.463 L x 0.297 W (11.75mm x 7.55mm)