AM1227B417.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM1227B417.
| Imagen |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 1.227GHz Center | 1.227GHz Center | 1.227GHz Center | 1.227GHz Center | 1.227GHz Center |
| Bandwidth | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.463 L x 0.391 W (11.75mm x 9.92mm) | 0.463 L x 0.391 W (11.75mm x 9.92mm) | 0.463 L x 0.391 W (11.75mm x 9.92mm) | 0.463 L x 0.391 W (11.75mm x 9.92mm) | 0.463 L x 0.391 W (11.75mm x 9.92mm) |