AL5809Q-25EV1.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AL5809Q-25EV1.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Current-Output/Channel | 25mA | 25mA | 25mA | 25mA | 25mA |
| Voltage-Output | - | - | - | - | - |
| Features | Dimmable | Dimmable | Dimmable | Dimmable | Dimmable |
| Voltage-Input | 2.5V ~ 60V | 2.5V ~ 60V | 2.5V ~ 60V | 2.5V ~ 60V | 2.5V ~ 60V |