Abracon LLC AISM-1812H-151M-T
Número de parte
AISM-1812H-151M-T
Fabricante
Abracon LLC
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
1812 (4532 Metric)
Ficha técnica
AISM-1812H-151M-T.pdf
Descripción
FIXED INDUCTOR SMD
Product details
1. How to order AISM-1812H-151M-T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AISM-1812H-151M-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AISM-1812H-151M-T?
Fabricante Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AISM-1812H AISM-1812H AISM-1812H AISM-1812H AISM-1812H
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 140 mA 140 mA 140 mA 140 mA 140 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 6.5Ohm Max 6.5Ohm Max 6.5Ohm Max 6.5Ohm Max 6.5Ohm Max
Q@Freq 20 @ 796kHz 20 @ 796kHz 20 @ 796kHz 20 @ 796kHz 20 @ 796kHz
Frequency-SelfResonant 7MHz 7MHz 7MHz 7MHz 7MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz