YAGEO AF122-FR-0791RL
Número de parte
AF122-FR-0791RL
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AF122-FR-0791RL.pdf
Descripción
RES ARRAY 2 RES 91 OHM 0404
Product details
1. How to order AF122-FR-0791RL on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AF122-FR-0791RL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AF122-FR-0791RL?
Resistance(Ohms) 91 91 91 91 91
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
NumberofPins 4 4 4 4 4
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm)