YAGEO AF122-FR-07412RL
Número de parte
AF122-FR-07412RL
Fabricante
YAGEO
Categoría:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Paquete
0404 (1010 Metric), Convex
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AF122-FR-07412RL.pdf
Descripción
RES ARRAY 2 RES 412 OHM 0404
Product details
1. How to order AF122-FR-07412RL on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AF122-FR-07412RL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AF122-FR-07412RL?
Fabricante YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AF122 AF122 AF122 AF122 AF122
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 412 412 412 412 412
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
NumberofResistors 2 2 2 2 2
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 4 4 4 4 4
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm)