AE36B8894.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE36B8894.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 36MHz Center | 36MHz Center | 36MHz Center | 36MHz Center | 36MHz Center |
| Bandwidth | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.500 L x 1.000 W (63.50mm x 25.40mm) | 2.500 L x 1.000 W (63.50mm x 25.40mm) | 2.500 L x 1.000 W (63.50mm x 25.40mm) | 2.500 L x 1.000 W (63.50mm x 25.40mm) | 2.500 L x 1.000 W (63.50mm x 25.40mm) |