Anatech Electronics Inc. AE350B9834
Número de parte
AE350B9834
Fabricante
Anatech Electronics Inc.
Categoría:
HF-Filter
Paquete
Module, SMA Connectors
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AE350B9834.pdf
Descripción
350 MHZ LC BANDPASS FILTER
Product details
1. How to order AE350B9834 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AE350B9834 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AE350B9834?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE350B9834.
7.How to contact us to get technical supports, such as AE350B9834 pin diagram, AE350B9834 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 350MHz Center 350MHz Center 350MHz Center 350MHz Center 350MHz Center
Bandwidth 293MHz 293MHz 293MHz 293MHz 293MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple - - - - -
InsertionLoss 1dB 1dB 1dB 1dB 1dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 4.000 L x 1.125 W (101.60mm x 28.58mm) 4.000 L x 1.125 W (101.60mm x 28.58mm) 4.000 L x 1.125 W (101.60mm x 28.58mm) 4.000 L x 1.125 W (101.60mm x 28.58mm) 4.000 L x 1.125 W (101.60mm x 28.58mm)