AE28889B11676.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE28889B11676.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 28.889GHz Center | 28.889GHz Center | 28.889GHz Center | 28.889GHz Center | 28.889GHz Center |
| Bandwidth | 14.222GHz | 14.222GHz | 14.222GHz | 14.222GHz | 14.222GHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.004 L x 0.748 W (50.90mm x 19.00mm) | 2.004 L x 0.748 W (50.90mm x 19.00mm) | 2.004 L x 0.748 W (50.90mm x 19.00mm) | 2.004 L x 0.748 W (50.90mm x 19.00mm) | 2.004 L x 0.748 W (50.90mm x 19.00mm) |