AE2345WN2230.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE2345WN2230.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 2.345GHz Center | 2.345GHz Center | 2.345GHz Center | 2.345GHz Center | 2.345GHz Center |
| Bandwidth | 50MHz | 50MHz | 50MHz | 50MHz | 50MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 7.677 L x 1.713 W (195.00mm x 43.50mm) | 7.677 L x 1.713 W (195.00mm x 43.50mm) | 7.677 L x 1.713 W (195.00mm x 43.50mm) | 7.677 L x 1.713 W (195.00mm x 43.50mm) | 7.677 L x 1.713 W (195.00mm x 43.50mm) |