Anatech Electronics Inc. AE1795B10862
Número de parte
AE1795B10862
Fabricante
Anatech Electronics Inc.
Categoría:
HF-Filter
Paquete
Module, SMA Connectors
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AE1795B10862.pdf
Descripción
1795 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Product details
1. How to order AE1795B10862 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AE1795B10862 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AE1795B10862?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1795B10862.
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 1.795GHz Center 1.795GHz Center 1.795GHz Center 1.795GHz Center 1.795GHz Center
Bandwidth 170MHz 170MHz 170MHz 170MHz 170MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple - - - - -
InsertionLoss 1dB 1dB 1dB 1dB 1dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 7.330 L x 1.879 W (186.18mm x 47.73mm) 7.330 L x 1.879 W (186.18mm x 47.73mm) 7.330 L x 1.879 W (186.18mm x 47.73mm) 7.330 L x 1.879 W (186.18mm x 47.73mm) 7.330 L x 1.879 W (186.18mm x 47.73mm)