AE16L7831.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE16L7831.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 16MHz (Cutoff) | 16MHz (Cutoff) | 16MHz (Cutoff) | 16MHz (Cutoff) | 16MHz (Cutoff) |
| Bandwidth | - | - | - | - | - |
| FilterType | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.8dB | 0.8dB | 0.8dB | 0.8dB | 0.8dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.440 L x 2.380 W (138.18mm x 60.45mm) | 5.440 L x 2.380 W (138.18mm x 60.45mm) | 5.440 L x 2.380 W (138.18mm x 60.45mm) | 5.440 L x 2.380 W (138.18mm x 60.45mm) | 5.440 L x 2.380 W (138.18mm x 60.45mm) |