AE1466B11728.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1466B11728.
| Frequency | 1.466GHz Center | 1.466GHz Center | 1.466GHz Center | 1.466GHz Center | 1.466GHz Center |
| Bandwidth | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.125 L x 1.500 W (104.78mm x 38.10mm) | 4.125 L x 1.500 W (104.78mm x 38.10mm) | 4.125 L x 1.500 W (104.78mm x 38.10mm) | 4.125 L x 1.500 W (104.78mm x 38.10mm) | 4.125 L x 1.500 W (104.78mm x 38.10mm) |