AE12500SSL1055.pdf
| Frequency | 12.5GHz (Cutoff) | 12.5GHz (Cutoff) | 12.5GHz (Cutoff) | 12.5GHz (Cutoff) | 12.5GHz (Cutoff) |
| Bandwidth | - | - | - | - | - |
| FilterType | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 0.945 L x 0.748 W (24.00mm x 19.00mm) | 0.945 L x 0.748 W (24.00mm x 19.00mm) | 0.945 L x 0.748 W (24.00mm x 19.00mm) | 0.945 L x 0.748 W (24.00mm x 19.00mm) | 0.945 L x 0.748 W (24.00mm x 19.00mm) |