| Imagen |
| Series | ACM | ACM | ACM | ACM | ACM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | 300 Ohms @ 100 MHz | 300 Ohms @ 100 MHz | 300 Ohms @ 100 MHz | 300 Ohms @ 100 MHz | 300 Ohms @ 100 MHz |
| Inductance@Frequency | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Max) | 5A | 5A | 5A | 5A | 5A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 10mOhm | 10mOhm | 10mOhm | 10mOhm | 10mOhm |
| VoltageRating-DC | 80V | 80V | 80V | 80V | 80V |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| ApprovalAgency | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.276 L x 0.236 W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276 L x 0.236 W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276 L x 0.236 W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276 L x 0.236 W (7.00mm x 6.00mm) | 0.276 L x 0.236 W (7.00mm x 6.00mm) |
| Height(Max) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) |