AB9660B1137.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB9660B1137.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 9.66GHz Center | 9.66GHz Center | 9.66GHz Center | 9.66GHz Center | 9.66GHz Center |
| Bandwidth | 220MHz | 220MHz | 220MHz | 220MHz | 220MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.299 L x 2.232 W (109.20mm x 56.70mm) | 4.299 L x 2.232 W (109.20mm x 56.70mm) | 4.299 L x 2.232 W (109.20mm x 56.70mm) | 4.299 L x 2.232 W (109.20mm x 56.70mm) | 4.299 L x 2.232 W (109.20mm x 56.70mm) |