AB821B1188.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB821B1188.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 821MHz Center | 821MHz Center | 821MHz Center | 821MHz Center | 821MHz Center |
| Bandwidth | 5MHz | 5MHz | 5MHz | 5MHz | 5MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 4dB | 4dB | 4dB | 4dB | 4dB |
| InsertionLoss | 5.5dB | 5.5dB | 5.5dB | 5.5dB | 5.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 11.378 L x 5.169 W (289.00mm x 131.30mm) | 11.378 L x 5.169 W (289.00mm x 131.30mm) | 11.378 L x 5.169 W (289.00mm x 131.30mm) | 11.378 L x 5.169 W (289.00mm x 131.30mm) | 11.378 L x 5.169 W (289.00mm x 131.30mm) |