Anatech Electronics Inc. AB740B945
Número de parte
AB740B945
Fabricante
Anatech Electronics Inc.
Categoría:
HF-Filter
Paquete
Module
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AB740B945.pdf
Descripción
734-746 MHZ CAVITY BAND PASS FIL
Product details
1. How to order AB740B945 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AB740B945 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AB740B945?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB740B945.
7.How to contact us to get technical supports, such as AB740B945 pin diagram, AB740B945 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 740MHz Center 740MHz Center 740MHz Center 740MHz Center 740MHz Center
Bandwidth 12MHz 12MHz 12MHz 12MHz 12MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple - - - - -
InsertionLoss 2dB 2dB 2dB 2dB 2dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm)